Ebzárlat és legeltetési tilalom lépett életbe Szabolcs Vármegyében
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye – A rókák veszettség elleni immunizálása miatt ideiglenes korlátozásokat rendelt el a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal. Az intézkedések célja a járványügyi kockázatok csökkentése és a lakosság biztonságának megőrzése. A korlátozások 2026. március 28. és április 17. között vannak érvényben. Ebzárlat: szigorú szabályok a háziállatok védelmében Az ebzárlat ideje alatt a lakosságnak az alábbi előírásokat…
