Két kéménytűz is volt tegnap a térségben
A Szabolcs-Szatmár-Beregi Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatása szerint 2026. február 2-án két kéménytűzhöz riasztották a tűzoltókat térségünkben. Az első eset a késő délelőtti órákban történt Ibrányban, ahol egy családi ház kéményében keletkezett tűz. A helyszínre kiérkező egységek azonnal megkezdték a tűz oltását és a kémény falainak ellenőrzését, így megakadályozták a lángok továbbterjedését és a további károk kialakulását….
