Dániában mentett a kisvárdai tűzoltó
A HUNOR Mentőszervezet január 22-26-a között a német határhoz közeli Tinglev-ben vett részt egy EU-MODEX terepgyakorlaton. A HUNOR tagjai két kárhelyszínen párhuzamosan végezték a mentési műveleteket. A különleges egység munkájában Kisvárdáról egyedüliként, a megyéből másodmagával vett részt GYEBNÁR ZSOLT tűzoltó főtörzszászlós, aki kitartásának, szakmai felkészültségének, hivatástudatának, valamint kiváló fizikai és mentális állóképességének köszönhetően 2013 óta a HUNOR…
