Tűzesetek Szabolcsban – két épület is lángokban állt hétfőn
Két külön tűzesethez is riasztották a tűzoltókat hétfőn Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében. Bár az anyagi kár jelentős, szerencsére személyi sérülés egyik helyszínen sem történt. Kemecsén, az Ady Endre utcában hétfő hajnalban csaptak fel a lángok egy kétállásos garázsban. A tűz gyorsan átterjedt a mellette lévő melléképületre is, mindkettő teljes terjedelmében égett. A garázsban két személygépkocsi parkolt, amelyek…
